top of page
Bir Sunumu verilmesi

Hizmetlerimiz

PIAPEX hizmetleri fikirden ürüne giden yolda ihtiyaç duyulan teknolojik ve yönetimsel gereksinimlerin tamamını karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Kurumların, işletmelerin, ürün ve hizmetlerin olgunluk seviyelerine göre alt kollara ayrılan bu hizmetlerin başında Ürün Yönetimi Hizmeti, Ürün Koçluğu veya Ürün Danışmanlığı, Yönetim ve Strateji Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Kurumsal Eğitimler gelmektedir. Bununla birlikte PIAPEX Ekosistemi ile işletmelerin ihtiyaç duydukları farklı uzmanlıklara ait hizmetler de tek çatı altında sağlanabilmektedir.  

ÜRÜN YÖNETİM HİZMETİ

Kullanıcı davranışlarından, müşteri ihtiyaçlarına, üretimden, yönetim şekillerine kadar her alandaki dönüşümü yakalamak isteyen işletmeler, mevcut yönetim modellerinin içerisine ürün yönetimini bir hizmet olarak dahil edebilirler. PIAPEX 'in ürün yönetim süreçleri dış hizmet olarak şirketlerin kolay erişebilecekleri ve hızlı sonuç alabilecekleri çözümler sunmaktadır. 

pexels-fox-1595385.jpg

ÜRÜN YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Dünyanın en iyi ürünü doğru zamanda doğru müşteriye ulaşmış ve onun ihtiyacını tam da olması gerektiği gibi çözen üründür. Stratejiden itibaren her adımın iyi yönetildiği ürünler sonrasında da müşterinin sesini dinleyerek sürdürülebilir ve rekabet edebilir ürünler geliştirilebilir. Yenilikçi, Rekabetçi, Müşteri Odaklı ve Sürdürülebilir ürünlerin oluşturulmasında PIAPEX'in ürün yönetimi yaklaşımı işletmelere hız sağlamaktadır.  

campaign-creators-gMsnXqILjp4-unsplash.jpg

EĞİTİMLER

Sürdürülebilir ürünler geliştirmek ürün kültürünün kurum kültürü haline getirilmesiyle mümkündür. PIAPEX, uzun yıllara dayalı gerçek ürün yönetim tecrübelerini ürün yönetimi eğitimi çeşitleriyle işletmelere aktarmaktadır. Bu eğitimler sayesinde mühendislik, pazarlama, strateji, satış ve müşteri bakış açısına sahip ürün yöneticilerinin yetiştirilmekte ve ürün yaşam döngüsü süreçleri iyileştirilmektedir.   

TAMAMLAYICI HİZMETLER

Ürünün başarıya ulaşabilmesi için süreç boyunca ortaya çıkacak farklı uzmanlıklardaki ihtiyaçlar PIAPEX Ekosistemi içerisinden karşılanabilir. İşletmelerin çeşitlilik gösteren ihtiyaçları tek çatı altında bir hizmet olarak sunularak maliyet ve zaman avantajları sağlanmaktadır.

  • İletişim Danışmanlığı

  • Reklam ve Tasarım

  • Marka/Patent Danışmanlığı

  • Teknik Danışmanlık

  • Hukuki Danışmanlık

  • Finansal Danışmanlık

Ürün Olgunluk Değerlendirmesi

Hadi başlayalım!

ÜRÜN OLGUNLUK DEĞERLENDİRMESİ için ankete katılın.

En doğru çözümler için öncelikle mevcut durumun netleştirilmesi gerekmektedir. PIAPEX, Ürün Olgunluk Değerlendirmesi ürün yönetimi olgunluğunuzu hızlıca belirlememizi sağlayan araçtır. Temel bir kaç soruyu cevaplanmanızın ardından ürün olgunluğunuz hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Ürün ve çözümlerinizi zirveye taşımak için hemen iletişime geçin. 

bottom of page