top of page

#birlikteyiz

#birlikteyiz

PIAPEX, Türkiye’nin ilk ve tek ürün yönetimi hizmeti veren markasıdır. Kuruluş amaçlarımız arasındaki en önemli önceliklerden biri ülkemizden dünya markalarının ve ürünlerinin çıkarılmasını sağlamaktır. Kuruluşumuz COVID-19 gibi tüm dünyayı yıllarca etkisi altına alan bir pandemide oldu. Çünkü, her şeyin çok kötüye gittiği zamanlarda bile bir umudun olduğuna inanıyoruz.

6 Şubat 2023 sabahı hafızalarımızdan silemeyeceğimiz deprem felaketiyle bu kez ülke olarak zorlu bir sürece girdik. On binlerce canımızı kaybettik. Yüzbinlerce kişi fiziki ve psikolojik olarak derin yaralar aldı. Ekonomik kayıplarımız ise yüz milyarlarca dolarla ölçülüyor. Her şeyin bir kez daha kötüye gittiği bu zamanlarda elleriyle, yürekleriyle kenetlenen milyonlarca insanın birlikteliği ise umutlarımızı daha da yeşertiyor.

 

PIAPEX olarak, yarınlara daha güçlü çıkabilmek için bu umuda tutunmamız ve elimizden geleni hemen şimdi yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla; Türkiye ekonomisinin yaklaşık %10’unu sağlayan 10 şehrimizde (Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa) bulunan ve depremlerin etkilediği Startup’lardan, KOBİ ve büyük ölçekli şirketlere kadar tüm işletmelerimize başta ürün yönetimi olmak üzere ücretsiz danışmanlık, mentorluk ve eğitim desteği sağlayacağımızı duyuruyoruz.

Ayrıca PIAPEX hizmetlerinin tamamında deprem, yangın ve sel başta olmak üzere her türlü afetin etkilerini azaltmaya yönelik ürün ve hizmet geliştiren Türkiye genelindeki işletmelerimize desteğimizi öncelikli ve avantajlı olarak vermeye devam ettireceğiz.

 

Bu kapsamdaki tüm işletmelerimiz aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Bir kez daha depremlerde hayatlarını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet ve milletimize başsağlığı dileriz.

 

PIAPEX

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

#birlikteyiz

bottom of page